Fairy Tail Türkiye
kimse tanışmak istememiş sanırım...  491fairy_tail_t_rkiye_grakimse tanışmak istememiş sanırım...  478fairy_tail_t_rkiye_luckimse tanışmak istememiş sanırım...  149fairy_tail_t_rkiye_nat
Sitemizde linkleri görebilmek için ve daha kaliteli hizmet alabilmeniz için Lütfen Kayıt Olunuz
Fairy Tail Türkiye
kimse tanışmak istememiş sanırım...  491fairy_tail_t_rkiye_grakimse tanışmak istememiş sanırım...  478fairy_tail_t_rkiye_luckimse tanışmak istememiş sanırım...  149fairy_tail_t_rkiye_nat
Sitemizde linkleri görebilmek için ve daha kaliteli hizmet alabilmeniz için Lütfen Kayıt Olunuz
Fairy Tail Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

kimse tanışmak istememiş sanırım...

+4
uzunhavaci
Doflaminqo
Plunder
midori
8 posters
YazarMesaj
midori
Titan Nose
midori

kimse tanışmak istememiş sanırım...  Empty
MesajKonu: kimse tanışmak istememiş sanırım...    kimse tanışmak istememiş sanırım...  Icon_minitimeC.tesi Ağus. 07, 2010 4:04 pm

merhabalar ^^ ben midori sizin de anlayabileceğiniz gibi. (hayır gerçek adım değil, ama okuldaki öğretmenlerim, hatta ebeveynlerim dahil herkes bana midori dediği için neredeyse gerçek adımı unutma durumuna geldim.) yaşım bu camia'da olan birçok insana göre küçük xD bu pek hoş olmuyor konuşup konuşup havamı atıyorum sonra bir bakıyorlar yaş 14 püff bütün hava sönüveriyor... onun dışında çevirmenim What a Face bilmiyorum sitede reklam vermek var mı o yüzden nerede olduğumu söylemeyeceğim xD onun dışında... İzmirliyim Very Happy söylemekten gurur duyuyorum. albino fairy tail'i ilk çıktığı günden beri (animesini, mangasını değil) takip ediyorum. hatta facebook'daki 2. fairy tail grubunu kurmuştum ama çok meşgul olduğum için ilgilenemedim, kaldı öyle xD izlediğim diğer animeler için ayrıntılı bilgi [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] onun dışındaa.... cidden bir şey gelmiyor aklıma xD merak ettiğiniz bir şey olursa sorarsınız ^.^

tanıştığıma memnun oldum cheers
Plunder
Fairy Tail
Plunder

MesajKonu: Geri: kimse tanışmak istememiş sanırım...    kimse tanışmak istememiş sanırım...  Icon_minitimeC.tesi Ağus. 07, 2010 4:12 pm

1) Foruma hoşgeldin.
2) Yaşın önemi yok genç-yaşlı tüm Fairy Tail'ciler gelebilir
3) Bitirdiğin Animeler gerçekten çokmuş tebrik ederim seni
4) My Anime List profilindeki yazılar çok küçük biraz büyültürsen iyi olur
İyi forumlar Very Happy
https://fairytailtr.yetkinforum.com
Doflaminqo
Tartaros
Doflaminqo

MesajKonu: Geri: kimse tanışmak istememiş sanırım...    kimse tanışmak istememiş sanırım...  Icon_minitimeC.tesi Ağus. 07, 2010 7:11 pm

hoş geldin umarım iyi vakit geçirirsin
midori
Titan Nose
midori

MesajKonu: Geri: kimse tanışmak istememiş sanırım...    kimse tanışmak istememiş sanırım...  Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:17 pm

Admin demiş ki:

4) My Anime List profilindeki yazılar çok küçük biraz büyültürsen iyi olur
İyi forumlar Very Happy

hadi ya xD tamam bunu söylediğin iyi oldu çünkü bende netbook var ekran ufak yazılar ayı gibi görünüyor xD
Plunder
Fairy Tail
Plunder

MesajKonu: Geri: kimse tanışmak istememiş sanırım...    kimse tanışmak istememiş sanırım...  Icon_minitimePtsi Ağus. 09, 2010 1:59 am

Hala küçük Very Happy Biraz büyümüş Very Happy
Plunder
Fairy Tail
Plunder

MesajKonu: Geri: kimse tanışmak istememiş sanırım...    kimse tanışmak istememiş sanırım...  Icon_minitimePtsi Ağus. 09, 2010 2:00 am

Ayrıca sormak istediğim birşey daha var.
Beck ve Hellsing'in mangalarını okumuşsun.İngilizcemi okudun türkçemi ?
uzunhavaci
Titan Nose
uzunhavaci

MesajKonu: Geri: kimse tanışmak istememiş sanırım...    kimse tanışmak istememiş sanırım...  Icon_minitimePtsi Ağus. 09, 2010 8:55 pm

Hoş geldin
Salamander
Southern Wolves
Salamander

MesajKonu: Geri: kimse tanışmak istememiş sanırım...    kimse tanışmak istememiş sanırım...  Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 6:50 pm

Hoş geldin fairy tail loncasına Razz
midori
Titan Nose
midori

MesajKonu: Geri: kimse tanışmak istememiş sanırım...    kimse tanışmak istememiş sanırım...  Icon_minitimePaz Eyl. 12, 2010 11:28 pm

Plunder demiş ki:
Ayrıca sormak istediğim birşey daha var.
Beck ve Hellsing'in mangalarını okumuşsun.İngilizcemi okudun türkçemi ?
valla tam hatırlayamasam da mantık yürütücem... hellsing'in mangalarını arşiv yapmak için kendim getirttim, elimde var yani online okumadım ve ingilizceler -_- beck'in de türkçe mangası olduğunu sanmıyorum... onun için muhtemelen ingilizce okumuşumdur Very Happy
Péin
Yönetici
Yönetici
Péin

MesajKonu: Geri: kimse tanışmak istememiş sanırım...    kimse tanışmak istememiş sanırım...  Icon_minitimePaz Eyl. 26, 2010 2:35 pm

Hoşgeldin Very Happy
Plunder
Fairy Tail
Plunder

MesajKonu: Geri: kimse tanışmak istememiş sanırım...    kimse tanışmak istememiş sanırım...  Icon_minitimePaz Eyl. 26, 2010 2:58 pm

Péin demiş ki:
Hoşgeldin Very Happy

Kanka sen geriden geliyorsun Very Happy Arkadaşımız logomuzu bile yaptı Smile

Péin
Yönetici
Yönetici
Péin

MesajKonu: Geri: kimse tanışmak istememiş sanırım...    kimse tanışmak istememiş sanırım...  Icon_minitimePaz Eyl. 26, 2010 3:29 pm

Plunder demiş ki:
Péin demiş ki:
Hoşgeldin Very Happy

Kanka sen geriden geliyorsun Very Happy Arkadaşımız logomuzu bile yaptı Smile

Konuyu gördüm hacı Very Happy Evet biraz geriden geliyorum. Malum dersler felan Very Happy
midori
Titan Nose
midori

MesajKonu: Geri: kimse tanışmak istememiş sanırım...    kimse tanışmak istememiş sanırım...  Icon_minitimePaz Eyl. 26, 2010 7:17 pm

bence ben direk geriden geliyorum xD kırk yılda bir falan giriyorum siteye -_- ama o benim genel problemim alışamadım şu forum durumlarına xD
Péin
Yönetici
Yönetici
Péin

MesajKonu: Geri: kimse tanışmak istememiş sanırım...    kimse tanışmak istememiş sanırım...  Icon_minitimePaz Eyl. 26, 2010 7:18 pm

midori demiş ki:
bence ben direk geriden geliyorum xD kırk yılda bir falan giriyorum siteye -_- ama o benim genel problemim alışamadım şu forum durumlarına xD

Herkes de az-çok vardır o. Bu arada imza güzelmiş Very Happy
Berke1235
Yönetici
Yönetici
Berke1235

MesajKonu: Geri: kimse tanışmak istememiş sanırım...    kimse tanışmak istememiş sanırım...  Icon_minitimePaz Eyl. 26, 2010 7:27 pm

Hoşgeldin foruma =))
unspokens

unspokens

MesajKonu: Geri: kimse tanışmak istememiş sanırım...    kimse tanışmak istememiş sanırım...  Icon_minitimeSalı Eyl. 28, 2010 5:15 pm

hoş geldin

kimse tanışmak istememiş sanırım...
1 sayfadaki 1 sayfası