Fairy Tail Türkiye
Kısacası Dergiden Bahsedeyim... 491fairy_tail_t_rkiye_graKısacası Dergiden Bahsedeyim... 478fairy_tail_t_rkiye_lucKısacası Dergiden Bahsedeyim... 149fairy_tail_t_rkiye_nat
Sitemizde linkleri görebilmek için ve daha kaliteli hizmet alabilmeniz için Lütfen Kayıt Olunuz
Fairy Tail Türkiye
Kısacası Dergiden Bahsedeyim... 491fairy_tail_t_rkiye_graKısacası Dergiden Bahsedeyim... 478fairy_tail_t_rkiye_lucKısacası Dergiden Bahsedeyim... 149fairy_tail_t_rkiye_nat
Sitemizde linkleri görebilmek için ve daha kaliteli hizmet alabilmeniz için Lütfen Kayıt Olunuz
Fairy Tail Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kısacası Dergiden Bahsedeyim...

3 posters
YazarMesaj
Plunder
Fairy Tail
Plunder

Kısacası Dergiden Bahsedeyim... Empty
MesajKonu: Kısacası Dergiden Bahsedeyim...   Kısacası Dergiden Bahsedeyim... Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 2:54 pm

Öncelikle dergimiz diğer Anime ve Manga platformlarındaki dergiler gibi ahım şahım birşey olmayacak.
Alt yazı ve Manga Çeviri grupları yöneticileriyle röportaj.1 tane anime tanıtımları(resimli).1 tane karakter tanıtımı(ayrıntılı ve resimli).1 tane anime WALPAPER'ı.Her sayıda değişik animelerin cosplayları ve 1 tanede türkçe one shot manga verilecektir. Teşekkürler.

İşte dergimiz böyle.İlk sayı hazırlanmaya koyuldu.Haftalıkmı , aylıkmı olacağı belli değil.Sabrınız için teşekkür ederiz
Fairy Tail TR Ailesi.
https://fairytailtr.yetkinforum.com
Gray

Gray

MesajKonu: Geri: Kısacası Dergiden Bahsedeyim...   Kısacası Dergiden Bahsedeyim... Icon_minitimePerş. Ağus. 26, 2010 9:16 am

Eline sağlık gerçi indiremedim ama. One Shot veriyormusunuz bilmiyorum ama bence veriyorsanız vermeyin çünki one shotların çoğu daha ben bi şey anlamadan bitiyor hemde çok sayfa kaplar. Ben üyelerin Fanart ve Fanfiction çalışmalarınada yerverin. Cosplay'i ve WALLPAPER'ı iyi düşünmüşsün.
Plunder
Fairy Tail
Plunder

MesajKonu: Geri: Kısacası Dergiden Bahsedeyim...   Kısacası Dergiden Bahsedeyim... Icon_minitimePerş. Ağus. 26, 2010 9:37 am

Üye sayımız az olduğundan , şimdilik böyle yapıyoruz.İleride illaki bir düzenleme olacaktır.
midori
Titan Nose
midori

MesajKonu: Geri: Kısacası Dergiden Bahsedeyim...   Kısacası Dergiden Bahsedeyim... Icon_minitimePaz Eyl. 12, 2010 11:53 pm

editör var mı rendeer anlarım azıcık photoshop'tan *burnunu karıştıran onion*
Plunder
Fairy Tail
Plunder

MesajKonu: Geri: Kısacası Dergiden Bahsedeyim...   Kısacası Dergiden Bahsedeyim... Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 12:09 am

Paint terk'iz biz Very Happy
midori
Titan Nose
midori

MesajKonu: Geri: Kısacası Dergiden Bahsedeyim...   Kısacası Dergiden Bahsedeyim... Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 1:31 am

Plunder demiş ki:
Paint terk'iz biz Very Happy

inan onu anlayabiliyorum desem dayak yemem dimi *melek*

Kısacası Dergiden Bahsedeyim...
1 sayfadaki 1 sayfası