Fairy Tail Türkiye
AnimeOu Kapatıldı 491fairy_tail_t_rkiye_graAnimeOu Kapatıldı 478fairy_tail_t_rkiye_lucAnimeOu Kapatıldı 149fairy_tail_t_rkiye_nat
Sitemizde linkleri görebilmek için ve daha kaliteli hizmet alabilmeniz için Lütfen Kayıt Olunuz
Fairy Tail Türkiye
AnimeOu Kapatıldı 491fairy_tail_t_rkiye_graAnimeOu Kapatıldı 478fairy_tail_t_rkiye_lucAnimeOu Kapatıldı 149fairy_tail_t_rkiye_nat
Sitemizde linkleri görebilmek için ve daha kaliteli hizmet alabilmeniz için Lütfen Kayıt Olunuz
Fairy Tail Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

AnimeOu Kapatıldı

2 posters
YazarMesaj
Plunder
Fairy Tail
Plunder

AnimeOu Kapatıldı Empty
MesajKonu: AnimeOu Kapatıldı   AnimeOu Kapatıldı Icon_minitimeSalı Nis. 05, 2011 5:28 pm

Türkiye’de belirli başlı fansubların başında gelen AnimeOu 4 Nisan 2011 tarihinde kapatıldı.

Kapatılma nedeninde son zamanlarda foruma olan saldırı ve yönetim sıkıntıları neden ile gerçekleşen tartışmalar ve bunlara yönelik adminin grubu kapatması.

İleride tekrar küçük bir ekiple kurulacağı beklenilen AnimeOu’nun son yazısı…

Alıntı :
Merhaba AnimeOu Takipçisi;
Size kötü haberlerim var AnimeOu Fansub an itibariyle dağılmıştır, ne oldu ne bitti de bunca saldırıya iftiraya rağmen dağılmayan Ou dağıldı diye merak ediyorsunuzdur, kimsenin yapamadığını kendi içimizde yaptık malesef, grubun fazla büyümesiyle oluşan fikir ayrılıkları yönetim sıkıntısı gün geçtikçe büyüdü biryerde patlak vereceği belliydi o da bu zamana geldi. Baktım iki taraf içinde bir orta yol bulamıyorum siteyi kapamanın en iyisi olacağını karar verdim, arkadaşlık için kurduğum bir sitede düşmanca tavırlar bana göre değil…

Aslında burada grup içinde olan hiçbirşeyi açıklamak istemiyordum şu üstteki yazı yeterliydi benim için ama Hunter ve Donkanshinigami’nin kendi kendilerinde buldukları hakla herkese toplu mail atması üzerine birkaç açıklama yapma gereği hissettim. Ama bunu onlar gibi kişisel bakarak değil de mümkün olduğu kadar objektif yapmaya çalışacağım. Ortak aldığımız karar doğrultusunda geçen hafta Hunter’a yönetimi devretmiştik, buraya kadar bir sorun yok fakat daha önceden gruptaki kişilerle problem yaşayan(hatta bir sıra grubu dağıtmaya kalkan) Donkanshinigami’yi gruba almasıyla ortalık fazlasıyla karıştı, “emeğinin hakkını verdim” açıklaması beni tatmin etmiyor, evet gruptan ayrıldıktan sonra bile kendisi bize yardım etti ama bunu zorla yaptırmadık ve ben kendisine asla gruba geri dönmeyeceğini belirtmiştim, ama artık Hunter’la nasıl bir konuşma yaptı bilmiyorum 2 günde başımıza melek kesildi adam, öyle bir konuşuyor ki Ou’da en çok emeği ben verdim havalarında, onca kişinin yaptıkları ne ozaman lan? süs olarak durdular sanki onlar orda…(tamam objektif bakamadım kusra bakmayın) Sende kusra bakma Hunter ama arkadaş ortamı demokrasiyle yürümüyor, seninki de demokrasi değil sanki sen fazlasıyla “iyi”sin… neyse öyle 3 sayfalık bir yazı yazamam ben bunu yazarken bile sıkıldım.

Yeni bir oluşum içine girmeyi veya Ou’da küçük bir grup olarak devam etmeyi düşünüyoruz ama şu an kesin hiçbirşey yok. Beklemede kalın, iyi günler… -anqelus-

animeou’nun fansubları için : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
https://fairytailtr.yetkinforum.com
son gokusan
Yönetici
Yönetici
son gokusan

AnimeOu Kapatıldı Empty
MesajKonu: Geri: AnimeOu Kapatıldı   AnimeOu Kapatıldı Icon_minitimeÇarş. Nis. 13, 2011 1:56 am

Çok üzüldüm çok iyi bir siteydi
http://animevemangaseverler.yetkinforum.com/forum.htm
Plunder
Fairy Tail
Plunder

AnimeOu Kapatıldı Empty
MesajKonu: Geri: AnimeOu Kapatıldı   AnimeOu Kapatıldı Icon_minitimeCuma Nis. 22, 2011 3:57 pm

Blog olarak tekrar açıldı
https://fairytailtr.yetkinforum.com

AnimeOu Kapatıldı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Animeou | NHK ni Youkoso! (24/24 - Tamamlanmıştır)
» AnimeOu ~Anime ve Manga Çeviri Platformu~
» Fairy Tail Türkçe Alt Yazılı - AnimeOu FANSUB (LİNKLER YENİLENDİ)