Fairy Tail Türkiye
School Days 491fairy_tail_t_rkiye_graSchool Days 478fairy_tail_t_rkiye_lucSchool Days 149fairy_tail_t_rkiye_nat
Sitemizde linkleri görebilmek için ve daha kaliteli hizmet alabilmeniz için Lütfen Kayıt Olunuz
Fairy Tail Türkiye
School Days 491fairy_tail_t_rkiye_graSchool Days 478fairy_tail_t_rkiye_lucSchool Days 149fairy_tail_t_rkiye_nat
Sitemizde linkleri görebilmek için ve daha kaliteli hizmet alabilmeniz için Lütfen Kayıt Olunuz
Fairy Tail Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

School Days

4 posters
YazarMesaj
Plunder
Fairy Tail
Plunder

School Days Empty
MesajKonu: School Days   School Days Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 7:56 pm

School Days School-days

Tanıtım:

Makoto Ito, her gün okuldan evine trenle gitmektedir. Ancak ikinci dönemin başlangıcında, kendisiyle aynı trene binen bir kıza aşık olur. Kotonoha Katsura isimli bu kız ise ne yazık ki, Makoto’nun varlığından habersizdir. İkili, aynı okulda okumalarına rağmen, aynı sınıfta değillerdir. Makoto, Katsura’nın gözüne girebilmek için onun yakın bir kız arkadaşından yardım ister: Sekai Saionji. Sekai ise aslında Makoto’ya aşık olmasına rağmen yardım etmeyi kabul eder. Böylece üç genç kendilerini, yaşamlarını değiştirecek bir aşk üçgenin ortasında bulurlar.

En son Admin tarafından Ptsi Ağus. 02, 2010 11:29 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://fairytailtr.yetkinforum.com
Doflaminqo
Tartaros
Doflaminqo

School Days Empty
MesajKonu: Geri: School Days   School Days Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 8:06 pm

güzele benziyor ama resim gözükmüyor Smile
Plunder
Fairy Tail
Plunder

School Days Empty
MesajKonu: Geri: School Days   School Days Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 8:20 pm

Bende sağlam ama link : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Doflaminqo
Tartaros
Doflaminqo

School Days Empty
MesajKonu: Geri: School Days   School Days Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 8:26 pm

verdiğin link kırık ama Smile gene forbbiden gösteriyor
Plunder
Fairy Tail
Plunder

School Days Empty
MesajKonu: Geri: School Days   School Days Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 8:46 pm

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

? Very Happy
Péin
Yönetici
Yönetici
Péin

School Days Empty
MesajKonu: Geri: School Days   School Days Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 10:54 pm

Gerçekten çok güzel bir animedir. 2 günde bitirmiştim. Sonu herkesi büyük şoka uğratır. Nedense beni uğratmadı Very Happy
Gray

Gray

School Days Empty
MesajKonu: Geri: School Days   School Days Icon_minitimePerş. Ağus. 26, 2010 9:24 am

Sevdiğim tek ecchi bu(Gantz varma onun mangasını okuyorum. Animesini izlemedim).
Bide şunu belirtirim bu anime +16'dır.
Péin
Yönetici
Yönetici
Péin

School Days Empty
MesajKonu: Geri: School Days   School Days Icon_minitimePerş. Ağus. 26, 2010 1:10 pm

Benim şuana kadar izledeğim en iyi ecchi High School of the Dead'dir.O animeyi geçen bir anime olacağını sanmam( Gantz dışında Very Happy )

School Days
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» High School Of the Dead
» High School Of the Dead Türkçe Manga
» High School of the Dead | 12. Eklendi ! | 200mb | Yüksek Kalite |