Fairy Tail Türkiye
The Cat Returns 491fairy_tail_t_rkiye_graThe Cat Returns 478fairy_tail_t_rkiye_lucThe Cat Returns 149fairy_tail_t_rkiye_nat
Sitemizde linkleri görebilmek için ve daha kaliteli hizmet alabilmeniz için Lütfen Kayıt Olunuz
Fairy Tail Türkiye
The Cat Returns 491fairy_tail_t_rkiye_graThe Cat Returns 478fairy_tail_t_rkiye_lucThe Cat Returns 149fairy_tail_t_rkiye_nat
Sitemizde linkleri görebilmek için ve daha kaliteli hizmet alabilmeniz için Lütfen Kayıt Olunuz
Fairy Tail Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

The Cat Returns

2 posters
YazarMesaj
FT Tanıtım
FT HABER

The Cat Returns Empty
MesajKonu: The Cat Returns   The Cat Returns Icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 10:56 am

Tanıtım:

Lise öğrencisi genç bir kız olan Haru, okul dönüşü gizemli bir kedi ile karşılaşır ve kedinin bir kamyon tarafından ezilmesini son anda önler. Kurtardığı kedi; Kedi Krallığının prensi Lune'dur. Bu iyiliği karşısında Kedi Krallığı'na davet edilmiş ve Kedi Kralın arzusu üzerine Prens Lune ile evlendirilmek üzere hazırlıklara başlanmıştır. Haru'nun bu evliliğin mümkün olmadığını anlatmak için kısa bir süresi vardır ve kendisine yardım edebilecek tek kişi Baron'dur.
Elayza"

Elayza

The Cat Returns Empty
MesajKonu: Geri: The Cat Returns   The Cat Returns Icon_minitimeÇarş. Haz. 15, 2011 2:48 pm

Resimli ve biraz daha detaylı bir şekilde tanıtılsaydı daha güzel olurdu ama ben yine de konusuna bayıldım. Teeşekkürleer Smile

The Cat Returns
1 sayfadaki 1 sayfası