Fairy Tail Türkiye
Toradora!! 491fairy_tail_t_rkiye_graToradora!! 478fairy_tail_t_rkiye_lucToradora!! 149fairy_tail_t_rkiye_nat
Sitemizde linkleri görebilmek için ve daha kaliteli hizmet alabilmeniz için Lütfen Kayıt Olunuz
Fairy Tail Türkiye
Toradora!! 491fairy_tail_t_rkiye_graToradora!! 478fairy_tail_t_rkiye_lucToradora!! 149fairy_tail_t_rkiye_nat
Sitemizde linkleri görebilmek için ve daha kaliteli hizmet alabilmeniz için Lütfen Kayıt Olunuz
Fairy Tail Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Toradora!!

2 posters
YazarMesaj
Mr2.xP

Mr2.xP

Toradora!! Empty
MesajKonu: Toradora!!   Toradora!! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 28, 2011 8:24 pm

Not:İlk olarak Tanıtım bölümünü bi yokladım böle konu açılmadını gördüm eğerki varsa özür dilerim
Kendi düşüncem: Gerçekten güzel bi animeydi ama hiç hayal ettim gibi gitmedi keşke öle gitseydi diyodum ama sonunundan emindim nasıl geçiceklerini merak ederken diğer animelerden değişik bi son gerçekten çok güzel xD
Toradora!! Toradora-anime-tv-ad-posted-as-blog-parts-applet
Tanıtım:
Takasu Ryuuji elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışarak lise ikinci sınıfa başlar. Ancak, ona ıstırap veren tek bir şey vardır: kendi hassas kişiliğine rağmen, her zaman sınıf arkadaşları tarafından yanlış anlaşılmasına neden olan gangster babasından miras kalan korkutucu gözleri. Ama bunların hepsi değişmek üzere, yeni okul döneminin ilk gününde kazara okuldaki en tehlikeli varlık olan ve aynı zamanda Avuç içi Kaplan olarak da bilinen "Aisaka Taiga'ya" çarpar. Minik görünümüne rağmen, Taiga oldukça negatif bir tavıra sahiptir ve gittiği heryerde ardında "kanla kaplı bir yol" bırakmıştır.
Taiga ile olan ilk karşılaşmasından sonra, Ryuuji ondan kaçmak için elinden geleni yapar. Ama şans eseri Taiga'nın aslında Ryuuji'nin en iyi arkadaşı Kitamura Yuusaku'ya ve Taiga da onun en yakın arkadaşı Kushieda Minori'ye aşık olduğunu keşfeder. Ve böylece Taiga, Ryuuji'yi kendi "kişisel hizmetçisi" olarak Kitamura ile aralarını yapmasına yardım etmesine izin verir, bunun karşılığında ise Taiga da Ryuuji'ye Minori'ye yakınlaşmasına yardım edecektir.
Ryuuji'nin takıntı derecesindeki titizliği ve Taiga'nın apartmanına yakınlığından dolayı, Taiga neredeyse günün her anını Ryuuji'nin evinde geçirmeye başlar. Zamanla Ryuuji, Taiga'nın normalde kimsenin göremediği bir tarafına tanık olur ve ilişkileri o kadar yakınlaşır ki insanlar onların bir çift olduğu hakkında söylentiler yaymaya başlar.

Böylece Kaplan ve Ejderha arasındaki çarpışma başlar

son gokusan
Yönetici
Yönetici
son gokusan

Toradora!! Empty
MesajKonu: Geri: Toradora!!   Toradora!! Icon_minitimeSalı Mayıs 31, 2011 7:13 am

Teşekkürler...
http://animevemangaseverler.yetkinforum.com/forum.htm

Toradora!!
1 sayfadaki 1 sayfası