Fairy Tail Türkiye
Kaichou wa Maid-sama!  491fairy_tail_t_rkiye_graKaichou wa Maid-sama!  478fairy_tail_t_rkiye_lucKaichou wa Maid-sama!  149fairy_tail_t_rkiye_nat
Sitemizde linkleri görebilmek için ve daha kaliteli hizmet alabilmeniz için Lütfen Kayıt Olunuz
Fairy Tail Türkiye
Kaichou wa Maid-sama!  491fairy_tail_t_rkiye_graKaichou wa Maid-sama!  478fairy_tail_t_rkiye_lucKaichou wa Maid-sama!  149fairy_tail_t_rkiye_nat
Sitemizde linkleri görebilmek için ve daha kaliteli hizmet alabilmeniz için Lütfen Kayıt Olunuz
Fairy Tail Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kaichou wa Maid-sama!

3 posters
YazarMesaj
Mr2.xP

Mr2.xP

Kaichou wa Maid-sama!  Empty
MesajKonu: Kaichou wa Maid-sama!    Kaichou wa Maid-sama!  Icon_minitimeC.tesi Mayıs 28, 2011 8:12 pm

Not:İlk olarak Tanıtım bölümünü bi yokladım böle konu açılmadını gördüm eğerki varsa özür dilerim
Kendi Görüşüm : İzledim en güzel romantizim animelerinden biriydi bide sıradan ötekiler gibi değil bu diğer romantik animelerden daha değişikti herkeze tavsiye ederim xD
Kaichou wa Maid-sama!  Kaichouwamaidsama
En basit anlatımı ile romantik-komedi diye tabir ettiğimiz, 2010 yılında yayınlanan, 26 bölümden oluşan anime serimizi elimden geldiği kadar tanıtmak istiyorum. Tanıtımların spoiler içermemesinden yana olduğum için spoiler kullanmayacağım, izlemeyen arkadaşlar okusun bir fikri olsun diye.

Aslında klasik bir konusu var, serimizin kız karekteri Ayuzawa, okulda öğrenci kurulu başkanı, okul karma olmasına rağmen erkeklerin daha çok olduğu orta düzey bir okul, Ayuzawa erkeklerden pek haz etmiyor, okula daha çık kız öğrenci kayıt olması için elinden gelini yapıyor, dolayısıyla erkeklerin korkulu rüyası, bir çok erkek onu şeytan olarak tanımlıyor, başarılı bir öğrenci ve başkanlığı hakkı ile yapıyor.
Kızımızın bir de sırrı var, zaten serinin konusunu bu sır oluşturuyor, maddi durumu pek iyi olmadığı için okul sonraları bir maid(hizmetçi) kafede çalışıyor, orada çalıştığını okuldaki herkesten saklamakta, çünkü okuldaki imajı ile yaptığı iş tamamen zıt, okulda ne kadar erkek düşmanı dominant bir imajı varsa kafede tam tersi erkeklere hizmetçi sıfatı ile büyük saygıyla servis yapmakta.

KARAKTERLER :
Misaki Ayuzawa

Kaichou wa Maid-sama!  87812
(Tanıtımda zaten yazılı)
Takumi Usui
Kaichou wa Maid-sama!  77434
Erkek karakterimiz ise Usui, Usui okulun en yakışıklısı, kızların gözdesi, erkeklerin bile saygı duyduğu karizmatik bir arkadaş, o kadar popüler olmasına rağmen hiç bir kıza yüz vermemekte ve sürekli kızların çıkma teklifini red etmekte, derslerde Ayuzawa’nın üzerinden okul birincisi, her türlü spor aktivetisinde başarılı olduğu halde hiç bir klübe kayıtlı değil, her konuda başarılı gizemli bir arkadaş.
son gokusan
Yönetici
Yönetici
son gokusan

MesajKonu: Geri: Kaichou wa Maid-sama!    Kaichou wa Maid-sama!  Icon_minitimeSalı Mayıs 31, 2011 7:23 am

Romantizim animeleri hiç sevmem. Ben bu güne kadar bu tür animeler izledim Komedi, Macera , Aksiyon, Bilim kurgu, Şavaş, Dövüş, Arama, Gibi animelerden hoşlanıyorum. Very Happy
http://animevemangaseverler.yetkinforum.com/forum.htm
Elayza"

Elayza

MesajKonu: Geri: Kaichou wa Maid-sama!    Kaichou wa Maid-sama!  Icon_minitimeÇarş. Haz. 15, 2011 2:47 pm

Hayatımda izlediğim en güzel animelerden biriydi. İlk çıktığı zamanları hatırlıyorum da, cuma günlerini iple çeker olmuştum...

2. sezonun çıkıp çıkmayacağı belli değil ama herkes çıkması taraftarı.

Taş çocuk olarak tanımlayabileceğimiz Usui ise animenin olmazsa olmazı <3

Kaichou wa Maid-sama!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» AA! Megami-sama
» AA! Megami-sama TV
» AA! Megami-sama - The Movie