Fairy Tail Türkiye
Selam dedeler açmayın dedeler xD 491fairy_tail_t_rkiye_graSelam dedeler açmayın dedeler xD 478fairy_tail_t_rkiye_lucSelam dedeler açmayın dedeler xD 149fairy_tail_t_rkiye_nat
Sitemizde linkleri görebilmek için ve daha kaliteli hizmet alabilmeniz için Lütfen Kayıt Olunuz
Fairy Tail Türkiye
Selam dedeler açmayın dedeler xD 491fairy_tail_t_rkiye_graSelam dedeler açmayın dedeler xD 478fairy_tail_t_rkiye_lucSelam dedeler açmayın dedeler xD 149fairy_tail_t_rkiye_nat
Sitemizde linkleri görebilmek için ve daha kaliteli hizmet alabilmeniz için Lütfen Kayıt Olunuz
Fairy Tail Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Selam dedeler açmayın dedeler xD

2 posters
YazarMesaj
nobrain.dk

Selam dedeler açmayın dedeler xD Empty
MesajKonu: Selam dedeler açmayın dedeler xD   Selam dedeler açmayın dedeler xD Icon_minitimeC.tesi Ocak 01, 2011 4:36 pm

Herkese merhaba siteye yeni üye oldum adım sarp 13 yaşındayım fairytailde manganın sonundayım Very Happy

İngilizcem iyidir çeviride yardım eedebilirim xD
son gokusan
Yönetici
Yönetici
son gokusan

Selam dedeler açmayın dedeler xD Empty
MesajKonu: Geri: Selam dedeler açmayın dedeler xD   Selam dedeler açmayın dedeler xD Icon_minitimeC.tesi Ocak 01, 2011 9:25 pm

Hoşgeldin. sarp.

İngilizcen iyise şu konuya bir göz at link: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
http://animevemangaseverler.yetkinforum.com/forum.htm

Selam dedeler açmayın dedeler xD
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Selam arkadaşlar
» selam gençlik
» selam herkese
» Herkeze Selam