Fairy Tail Türkiye
Mononoke Hime 491fairy_tail_t_rkiye_graMononoke Hime 478fairy_tail_t_rkiye_lucMononoke Hime 149fairy_tail_t_rkiye_nat
Sitemizde linkleri görebilmek için ve daha kaliteli hizmet alabilmeniz için Lütfen Kayıt Olunuz
Fairy Tail Türkiye
Mononoke Hime 491fairy_tail_t_rkiye_graMononoke Hime 478fairy_tail_t_rkiye_lucMononoke Hime 149fairy_tail_t_rkiye_nat
Sitemizde linkleri görebilmek için ve daha kaliteli hizmet alabilmeniz için Lütfen Kayıt Olunuz
Fairy Tail Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Mononoke Hime

YazarMesaj
FT Tanıtım
FT HABER

Mononoke Hime Empty
MesajKonu: Mononoke Hime   Mononoke Hime Icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 10:54 am

Tanıtım:

Köyünde huzur dolu bir yaşamı olan Ashitaka, bir gün ormandan kötü bir varlığın gelmekte olduğu fark eder. Ormanın sınırından hızla çıkan Orman Tanrısı, değdiği her şeyi yok ederek ilerlemektedir. Köyünden küçük bir kızı kurtarmak için, canavara dönüşmüş olan Orman Tanrısı'na saldıran Ashitaka, mücadele sonunda canavarı öldürür ama ölümcül bir yara alarak lanetlenir.

Bu lanetten kurtulmak için bir yol aramak üzere köyden ayrılan Ashitaka, kendisine yardım edebileceğini umduğu Ormanın Ruhu'nu aramaya başlar. Ancak Ormanın Ruhu'nu arayan başkaları da vardır: Lady Eboshi ve Irontown sakinleri. Lady Eboshi ve Prenses Mononoke arasındaki savaşta kazanan olmadığını ve hem insanların hem de doğanın zarar gördüğünü fark eden Ashitaka, onları durdurmaya çalışacaktır.

Mononoke Hime
1 sayfadaki 1 sayfası