Fairy Tail Türkiye
 Hug! FUJIWARA Yuka (türkçe) 491fairy_tail_t_rkiye_gra Hug! FUJIWARA Yuka (türkçe) 478fairy_tail_t_rkiye_luc Hug! FUJIWARA Yuka (türkçe) 149fairy_tail_t_rkiye_nat
Sitemizde linkleri görebilmek için ve daha kaliteli hizmet alabilmeniz için Lütfen Kayıt Olunuz
Fairy Tail Türkiye
 Hug! FUJIWARA Yuka (türkçe) 491fairy_tail_t_rkiye_gra Hug! FUJIWARA Yuka (türkçe) 478fairy_tail_t_rkiye_luc Hug! FUJIWARA Yuka (türkçe) 149fairy_tail_t_rkiye_nat
Sitemizde linkleri görebilmek için ve daha kaliteli hizmet alabilmeniz için Lütfen Kayıt Olunuz
Fairy Tail Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hug! FUJIWARA Yuka (türkçe)

YazarMesaj
Plunder
Fairy Tail
Plunder

Hug! FUJIWARA Yuka (türkçe) Empty
MesajKonu: Hug! FUJIWARA Yuka (türkçe)    Hug! FUJIWARA Yuka (türkçe) Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 7:13 am

Hug! FUJIWARA Yuka (türkçe) Cover

FUJIWARA Yuka
Haruka'nın çok sevdiği bir köpeği vardır. her gün ona sarılır, öper beraber vakit geçirirler.
Haruka'nın liseye başlaması ile birlikte yeni sınıfında aynı köpeğine benzer biri vardır..ismi bile aynıdır...

Bu da oneshot türünden bir shoujo manga. Çizimleri çok şekerdi en azından neyse bu da eski çevirdiklerimden biri
çevirisine bakıp kontrol ettim ama editi ile uğraşmadım doğrusu (yani yine kötü...paintle yapılmış bir şey zaten fazla bişi beklememek gerek) ...
Bir yandan ödev yaparken bir yandan zevk olsun diye mangalarla uğraşıyorum bakalım sonum ne olacak
Bu arada mangalarla kafayı bozdum sanırım hepinizi bezdirene kadar manga çevireceğim yazın (tabi hepsi shoujo olacağı için eminim bi yerden sonra hayat bir şeker bulutuna dönüşecek )

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

https://fairytailtr.yetkinforum.com

Hug! FUJIWARA Yuka (türkçe)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Beelzebub Türkçe Manga
» Psyren Türkçe Manga
» Ai Kora Türkçe Manga
» Kurozuka Türkçe Fansub
» Defense Devil Türkçe Manga