Fairy Tail Türkiye
Yo!  491fairy_tail_t_rkiye_graYo!  478fairy_tail_t_rkiye_lucYo!  149fairy_tail_t_rkiye_nat
Sitemizde linkleri görebilmek için ve daha kaliteli hizmet alabilmeniz için Lütfen Kayıt Olunuz
Fairy Tail Türkiye
Yo!  491fairy_tail_t_rkiye_graYo!  478fairy_tail_t_rkiye_lucYo!  149fairy_tail_t_rkiye_nat
Sitemizde linkleri görebilmek için ve daha kaliteli hizmet alabilmeniz için Lütfen Kayıt Olunuz
Fairy Tail Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yo!

3 posters
YazarMesaj
Nel

Nel

Yo!  Empty
MesajKonu: Yo!    Yo!  Icon_minitimeC.tesi Eyl. 04, 2010 10:12 pm

Selamlar! Ben Nel xD öhöm... ne söylesem ??? ^^' hımm ... anime/drama/müzik videoları izlemeye bayılırım... manga okumayıda severim ama öyle her önüme gelen mangayı okuyamam sanırım ^^' yada okumam neyse ... her önüme gelen animeyi izlemem ^^' ... izleyip bitirdiğim animeler hoşuma giden animeler xD beğenmediklerimi yarım bırakırım xD eğer sıkıldığım olursa bırakır sonra izlerim canım isterse xD

en sevdiğim animeler ; (aslında sevdiğim animeler bir kaç tane daha var da şuan öyle yazasım gelmedi xD )
death note, claymore, air gear, pandora hearts, lovely complex, naruto, bleach, fairy tail (elbette ki Sleep ), trinity blood, vampire knight (guilty sini hiç sevmiyorum >.< ) , durarara, nurarihyon no mago, highschool of the dead, kaichou wa maid sama falanda filan ^^'

sevdiğim mangalar :
naruto, bleach, fairy tail, totally captivated, goth, no color, highschool of the dead xD

asya müziğine bayılırım özellikle kore ve japonyanınkine...
visual kei fanıyımdır *-* jrock ıda severim ..pop müzik sevmem ama kpop u severim.. korenin pop müziği cidden müthiş.... yani benim hoşuma gidiyor... dinleyen bilir zaten hihi ... (tabi dinleyipte sevenler xD ) aman neyse işte ...
daha ne yazayım bilemedim ... merak ettiğiniz bir şey veya bir şeyler olursa sorun ...
Plunder
Fairy Tail
Plunder

Yo!  Empty
MesajKonu: Geri: Yo!    Yo!  Icon_minitimeC.tesi Eyl. 04, 2010 11:12 pm

Hoşgeldin.Çoğu özelliğimiz aynı sayılır Smile Sanırım kızsın (nerden çıktı bilmiyorum ama içime öyle doğdu Very Happy:D)

Alıntı :
her önüme gelen animeyi izlemem ^^' ... izleyip bitirdiğim animeler hoşuma giden animeler xD beğenmediklerimi yarım bırakırım xD eğer sıkıldığım olursa bırakır sonra izlerim canım isterse xD

Aynı ben Smile

Senin sevdiğin Animelerden ben

Naruto, bleach, fairy tail , High School of the Dead severim

Sonra senin okuduğun mangalardan

naruto, bleach, fairy tail, totally captivated, goth'u okudum.(goth bitmedi)

Totally Captivated Yaoi serisidir.Erkeğin erkeğe olan aşkını anlatır. Very Happy Yanlış anlamayın yanlışlıkla başladım mafya ağırlıklı olduğundan devam ettim Very Happy Neyse çok konuştum. İyi forumlar
https://fairytailtr.yetkinforum.com
Nel

Nel

Yo!  Empty
MesajKonu: Geri: Yo!    Yo!  Icon_minitimePaz Eyl. 05, 2010 10:04 am

Hoşbuldum ... ha evet kızım Sleep

totally captivated e gelince ... tam olarak yaoi sersi sayılmaz... shounen ai xD (yani erkek aşkı oluyor zaten türkçeye çevirince ^^' neyse bu kadar ayrıntıya gerek yok xD ) shounen ai de ^^' aşırı cinsel unsurlar olmuyor tabi bu durum yaoi de tam tersi xD (az kalsa uzatıyordum ^^' benim gibi homofobik olmayanlar için sorun olmazdı ama ^^' homofobik olanlarıda düşünmek lazım haha xD neyse ^^' buda uzadı xD )
Péin
Yönetici
Yönetici
Péin

Yo!  Empty
MesajKonu: Geri: Yo!    Yo!  Icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 11:15 am

Öncelikle hoşgeldin Smile Baya sıcak kanlısın anlaşılan Very Happy

Yo!
1 sayfadaki 1 sayfası