Fairy Tail Türkiye
High School Of the Dead 491fairy_tail_t_rkiye_graHigh School Of the Dead 478fairy_tail_t_rkiye_lucHigh School Of the Dead 149fairy_tail_t_rkiye_nat
Sitemizde linkleri görebilmek için ve daha kaliteli hizmet alabilmeniz için Lütfen Kayıt Olunuz
Fairy Tail Türkiye
High School Of the Dead 491fairy_tail_t_rkiye_graHigh School Of the Dead 478fairy_tail_t_rkiye_lucHigh School Of the Dead 149fairy_tail_t_rkiye_nat
Sitemizde linkleri görebilmek için ve daha kaliteli hizmet alabilmeniz için Lütfen Kayıt Olunuz
Fairy Tail Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

High School Of the Dead

3 posters
YazarMesaj
FT Tanıtım
FT HABER

High School Of the Dead Empty
MesajKonu: High School Of the Dead   High School Of the Dead Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 6:07 pm

Tanıtım:

Ölümcül bir hastalık tüm dünyayı esir alır ve ısırılan insanları zombilere çevirir. Japonya’daki Fujimi Lisesi’nde bir grup öğrenci ve bir okul hemşiresi bir araya gelerek hayatta kalmaya ve etraflarını saran bu kaostan kurtulmaya çalışırlar. Hikâye, ilk salgını atlatan öğrencilerden biri olan Takashi Komuro’nun etrafında şekillenir.
Péin
Yönetici
Yönetici
Péin

MesajKonu: Geri: High School Of the Dead   High School Of the Dead Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 10:49 pm

Süper bi animedir. Şiddetle tavsiye edilir Smile
dewilspace

MesajKonu: Geri: High School Of the Dead   High School Of the Dead Icon_minitimeC.tesi Mart 05, 2011 9:33 pm

ben mangada günceldeyim mangasıda müthiş animedem çoğu yer atlanmış gibime geldi

High School Of the Dead
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» High School Of the Dead Türkçe Manga
» High School of the Dead | 12. Eklendi ! | 200mb | Yüksek Kalite |
» School Days
» Highschool Of The Dead 1. bölüm
» Highschool Of The Dead 2. bölüm